Lentemarathon Dieverbrug

 

foto: Wim Heijink en Jan van de Erve

 

Woensdag 5 mei 2004.

Organisatie de Drents-Friese Wold Runners.


Raakt de marathonkalender niet overvol? Blijkbaar niet, zo'n 38 marathonlopers

hadden zich voor deze doordeweekse Lentemarathon aangemeld, waarvan minimaal

11 lopers afgelopen zaterdag in Diever ook al een marathon of langer hadden gelopen.

Paul Visser had speciaal voor deze lentemarathon getraint en eindigde daarom ook

als eerste met een tijd binnen de 3 uur. Jenni de Groot won vandaag bij de dames,

afgelopen zaterdag eindigde Jenni ook al als eerste dame bij de 50 km loop in Diever.

Mark van Bogaert kwam uit BelgiŽ en Horst Preisler kwam helemaal uit Hamburg om

zijn 1258ste marathon te lopen en hij nam er de tijd voor en genoot van het parcours.

Voor het eind van dit jaar hoopt Horst zijn 100ste Nederlandse marathon te voltooien.

 

Volgend jaar bestaat 't Bildt 500 jaar en sv Friesland viert het 25 jarig jubileum.

Er zal dan op 05-05-05 weer eens een Bildtse Marathon worden georganiseert.

Daarom zal er volgend jaar hoogst waarschijnlijk GEEN Lentemarathon worden

georganiseert. Zeker NIET op de eerste woensdag van de maand, op 4 mei 2005!

We bekijken nog even wanneer dan de mei vakantie precies is.

 

foto: de eerste dames: Lydia Doornbos en Jenni de Groot

 

Uitslag Lentemarathon Dieverbrug - 42,2km - 5 mei 2004
(71 deelnemers, totaal)
  1. Paul Visser -- Duiven 2:59:00 M45 de Liemers
  2. Jan Steunding -- Winschoten 3:16:39 M45 Aquilo
  3. Wim Heijenk -- Monnickendam 3:18:18 M45 av Monickendam
  4. Jan van de Erve -- Barendrecht 3:18:19 Sen CAV Energie
  5. Gert-Jan van Groningen -- Cothen 3:29:08 Sen Ron Clarke
  6. Roelof Sondaar -- Staphorst 3:33:08 M40 AG'85
  7. Erik Degenhart -- Zwaag 3:37:12 Sen Loopgroep Hoorn
  8. Fred Nieuwesteeg -- Loenen a/d Vecht 3:38:31 M45 Loopservice Ned.
  9. Jan Willem Dijkgraaf -- Epe 3:42:23 M50 av Cialfo
10. Sjoerd Slaaf -- Groningen 3:44:09 M50 sv Friesland
11. Wim Hogentoren -- Vught 3:46:03 M45 Veteranen Ned.
12. Jenni de Groot -- Leeuwarden (1e dame) 3:47:44 V40 sv Friesland
13. Rob Froonhoff -- Amersfoort 3:49:01 Sen Veteranen Ned.
14. Bert de Jong -- Den Haag 3:50:07 M50 HRR
15. Rob Steyger -- Zaandam 3:50:53 M40 Veteranen Ned.
16. Lydia Doornbos -- Groningen (2e dame) 3:51:28 VSe Loopgroep Bedum
17. Gijs Honing -- Blokker 3:52:45 M55 Veteranen Ned.
18. Geert Wierth -- Roden 3:53:36 M40
19. Jos Versteeg -- Biddinghuizen 3:54:40 M60
20. Hans Buis -- De Rijp 3:54:40 M50 Loopservice NL
21. Jaap Roosjen -- Leeuwarden 3:59:24 M60
22. Gerry Dumont -- Borne (3e dame) 4:03:20 M40 LAAC Twente
22. Cor Zeemans -- Goutum 4:03:20 M55 sv Friesland
24. Jannet Lange -- Almere (4e dame) 4:04:51 VSe Veteranen Ned.
25. Henk v.d. Land -- Hardegarijp 4:11:51 M50 sv Friesland
26. Rob Groot -- Zaandam 4:16:02 M50 Le Champion
27. Mark van Bogaert -- Lokeren (Bel) 4:17:47 M45
28. Ben Mol -- Hellevoetsluis 4:23:31 M55 Voorne Atletiek
29. Janneke Cazemier -- Warffum (5e dame) 4:24:58 V40 Artemis
30. Andrť Schaaper -- Alkmaar 4:36:12 M55
31. Berend de Rijber -- Warffum 4:39:06 M60 Artemis
32. Horst Preisler -- Hamburg (Dld) 4:47:14 M65 LAV Hamburg-Nord

 

foto: Marcel Stein

 

uitslag 37,1 km
1. Marcel Stein -- Sneek 3:24:04 M50 Loopservice NL

 

foto: Harrie Koers

 

uitslag 32,1 km
1. Harrie Koers -- Raalte 3:11:39 M50 sv Friesland

 

foto: Gerry Dumont en Cor Zeemans

 

uitslag 27,0 km
1. Willem Klappe -- Meppel 2:22:40 V55
2. Jos Timmerman -- Bedum 2:45:05 M45 Loopgroep Bedum

 

 

foto: Jan Streunding en Sido Martens

 

uitslag 21,9 km
  1. Sido Martens -- Leeuwarden 1:41:09 M50 sv Friesland
  2. Koos Sijtsema -- Wierden 1:44:27 M50 LAAC Twente
  3. Maaike Sijtsema -- Wierden 1:44:51 V50 LAAC Twente
  4. Marc Lindekens -- Heerenveen 1:51:45 Sen Athlon
  5. Edzard Krol -- Thesinge 1:52:31 M40
  6. Johan van Santen -- Nunspeet 1:57:21 M50 Veteranen Ned.
  7. Klaas Jan ter Veer -- Groningen 1:57:31 M50
  8. Sietse van der Veen -- Veenhuizen 1:58:09 M45
  9. Nico Lute -- Castricum 1:59:27 M60 av Castricum
10. Derk Pullen -- Staphorst 2:02:53 M55
11. Renzo Tuinsma -- Groningen 2:02:56 M?
12. Arno Stap -- Roelofarendsveen 2:13:43 M40 Leiden Atletiek
13. Lous Bodewes -- Haren 2:37:58 V40
13. Ate Ritsema -- Meppel 2:37:58 V45
13. Erik Maas -- Meppel 2:37:58 M45
13. Jackie Matthijssen -- Haren 2:37:58 M45

 

foto: Jannet Lange

 

uitslag 16,9 km
1. Jaap Talen -- Hoogeveen 1:17:19 M55
2. Ronald Kunstman -- Assen 1:26:16 Sen

 

foto: Wim Hogentoren en Geert Wierth

 

uitslag 11,8 km
  1. Theo Mossel -- Edam    52:53 M50 av Edam
  2. Kevin van Groningen -- Cothen    55:22 Jun Hellas
  2. Hans Rijneker -- Hoogezand    55:22 Sen GVAV Rapiditas
  4. Marianne Middelbeek -- Groningen 1:00:19 V40
  5. Henk Dokter -- Heerde 1:00:32 M50 Veteranen Ned.
  6. R.J. Doesburg -- Den Haag 1:01:17 M40
  7. Henk Juffer -- Nunspeet 1:02:07 M60 Veteranen Ned.
  8. Ruud van Balkom -- Dordrecht 1:03:24 M55
  9. Wendy Koens -- Den Haag 1:03:32 V35 Haag Atletiek
10. Nico Brugman -- Kudelstaart 1:07:39 M40
11. Anna Stein -- Heerenveen 1:08:04 V40 sv Friesland
12. Bram de Rijke -- Middelburg 1:09:44 M70 Dynamico
13. Jan Pancras -- Heiloo 1:19:44 M60

 

foto: Simone de Vries

 

uitslag 6,7 km
1. Simone de Vries -- Edam    35:41 V40 av Edam
2. Lisanne Oegema -- Hardegarijp    36:46 VJu Fytris
2. Esther Doesburg -- Den Haag    36:46 VSe HRR
4. Berend Schreuder -- Zweeloo     ? M70 sv Friesland

Met speciale dank aan Marjan, Grietje en Berend Schreuder voor het helpen bij

onze verzorgingsstand en de tijdswaarneming en aan Jan Kooistra voor de klok.

Iedereen bedankt voor de deelname en hopelijk tot een volgende keer.

Namens de organisatie van DFW Runners, Ronald Kwint.

 

foto: de winnaar Paul Visser

 

foto: de nummers 2, 3 en 4

 

foto: de verzorging en finish