Marathon van Leens
Stichting Duursport Leens 15-11-2008
Uitslag

42,2 km Oorkonde 42,2 km
Plaats M V Stnr.   Naam, Voornaam Geb Categorie Plaats Vereniging Eindtijd
1. 1.   379   Rolfes, Dieter 1972 MSen 1 SV Germania Twist 2:55:15 h  
2. 2.   356   Hoogeveen, Eelco 1970 MSen 2 SV Friesland 2:55:56 h  
3. 3.   388   Peemoller, Sven 1968 M40 1 Spiridon Bad Oldesloe 3:10:46 h  
4. 4.   381   Bruggen, Teun van 1960 M45 1 AV Triathlon 3:25:27 h  
5. 5.   382   Rademaker, Koos 1945 M60 1 AV Triathlon 3:25:35 h  
6. 6.   376   Hoorn, John van 1963 M45 2 Voorne Atletiek 3:32:53 h  
7. 7.   370   Veldsink, Mans 1957 M50 1   3:35:58 h  
8. 8.   352   Jaeger-Braet, Luc de 1957 M50 2 Krekenlopers 3:42:32 h  
9. 9.   386   Idrissi, Mo 1952 M55 1 Dem 3:45:12 h  
10. 10.   363   Slaaf, Sjoerd 1952 M55 2 SV Friesland / 100 MC 3:45:35 h  
11. 11.   373   Vorloeper, Klaus 1967 M40 2 SV Germania Twist 3:45:45 h  
12. 12.   374   Vries, Bennie de 1965 M40 3   3:47:37 h  
13. 13.   353   Buis, Hans 1951 M55 3 Loopservice NL 3:49:57 h  
14. 14.   380   Klooster, Richard van het 1966 M40 4 AV Triathlon 3:52:37 h  
15. 15.   362   Weerdt, Jacco de 1965 M40 5   3:54:19 h  
16. 16.   385   Moser, Jeroen 1964 M40 6 Groningen Atletiek 3:54:22 h  
17.   1. 304   Perdok, Aaltje 1963 V45 1 AVVN 3:57:55 h  
18. 17.   368   Franck, Arne 1962 M45 3 100 Marathon Club 4:01:46 h  
19. 18.   367   Bangert, Klaus 1958 M50 3 Jungheinrich BSV/HH 4:03:27 h  
20.   2. 301   Scheffer, Ineke 1958 V50 1 SV Friesland 4:05:04 h  
21. 19.   355   Cornelissen, Jos 1960 M45 4 Flora Holland Aalsmeer 4:09:02 h  
22. 20.   375   Schoffelmeijer, Jos 1950 M55 4   4:11:54 h  
23. 21.   390   Fransen, Harry 1953 M55 5 Groningen Atletiek 4:12:30 h  
24. 22.   351   Hendrickx, Jack 1960 M45 5 AVVN 4:14:07 h  
25. 23.   366   Mik, Gerik 1960 M45 6 Artemis 4:26:33 h  
25. 23.   383   Dijk, Adrie van 1954 M50 4 ATC '75 4:26:33 h  
27. 25.   359   Es, Dick van 1942 M65 1 HRR 4:27:24 h  
28. 26.   360   Boersma, Marten 1967 M40 7   4:27:29 h  
29.   3. 303   Sandberg, Merete 1959 V45 2 BSG NDRHH 4:33:23 h  
30. 27.   361   Hufkens, Louis 1955 M50 5 Kasteellopers 5:00:34 h  



21,1 km Oorkonde 21,1 km
Plaats M V Stnr.   Naam, Voornaam Geb Categorie Plaats Vereniging Eindtijd
1. 1.   141   Vermij, Gerben 1985 MSen 1   1:20:15 h  
2. 2.   176   Doesburg, Hilko 1962 M45 1 AVV Eibergen 1:20:31 h  
3. 3.   192   Veen, Jarno van der 1979 MSen 2   1:24:56 h  
4. 4.   196   Dümmer, Ignas 1966 M40 1 AAC '61 1:26:37 h  
5. 5.   178   Edens, Karel 1953 M55 1   1:30:02 h  
6. 6.   188   Kuipers, Kees 1971 MSen 3   1:32:04 h  
7. 7.   161   Timmer, Ben 1967 M40 2 ATC '75 1:32:15 h  
8. 8.   190   Kuipers, Henry 1959 M45 2   1:32:20 h  
9. 9.   195   Santen, Hans van 1951 M55 2 Loopgroep Bedum 1:33:15 h  
10. 10.   143   Eversden, Michael 1958 M50 1   1:33:45 h  
11. 11.   174   Abbink, Ludo 1974 MSen 4   1:35:51 h  
12. 12.   166   Kooi, Jan 1965 M40 3 AV Fivelstreek 1:36:03 h  
13. 13.   181   Oude Vrielink, Paul 1963 M45 3 Groningen Atletiek 1:36:33 h  
14.   1. 125   Hoogendoorn, Evelien 1967 V40 1 Groningen Atletiek 1:36:34 h  
15. 14.   155   Koning, Peter de 1993 MJun 1   1:37:17 h  
16. 15.   138   Ginkel, Nico van 1959 M45 4 Lionitas 1:38:25 h  
17. 16.   158   Crois, Rene la 1970 MSen 5   1:38:27 h  
18. 17.   147   Ammeraal, Wim 1965 M40 4 Artemis 1:38:29 h  
19. 18.   170   Jager, Eric 1956 M50 2   1:38:54 h  
20. 19.   165   Hibma, Meindert 1971 MSen 6   1:39:34 h  
21.   2. 132   Wieringa-Valkema, Adri 1971 VSen 1 Artemis 1:40:31 h  
22. 20.   184   Been, Erwin 1975 MSen 7   1:42:19 h  
23. 21.   144   Boersma, Arjan 1988 MSen 8   1:43:45 h  
24. 22.   180   Kloppenburg, Johannes 1949 M55 3 Loopgroep Zuidhorn 1:43:57 h  
25.   3. 122   Binnema, Simone 1967 V40 2   1:44:28 h  
26. 23.   183   Meijer, Philip 1963 M45 5 Loopgroep Bedum 1:44:52 h  
27.   4. 123   Jong, Anke de 1959 V45 1   1:46:18 h  
27. 24.   167   Slump, Theo 1967 M40 5   1:46:18 h  
29.   5. 124   Groothoff, Aleida 1966 V40 3 Artemis 1:47:11 h  
30. 25.   140   Bosscher, Menno 1966 M40 6   1:47:56 h  
31. 26.   139   Ruiter, Jan 1964 M40 7 AVVN 1:48:07 h  
32. 27.   162   Hendriks, Hugo 1951 M55 4   1:48:25 h  
33. 28.   189   Buigel, Pieter 1960 M45 6   1:48:59 h  
34. 29.   152   Leeuw, Jeroen 1964 M40 8   1:50:28 h  
35. 30.   193   Noorda, Simon 1958 M50 3   1:51:01 h  
36. 31.   191   Glim, Peter 1949 M55 5 SV Friesland 1:51:04 h  
37. 32.   168   Sikkema, Jaap 1959 M45 7 Groningen Atletiek 1:51:46 h  
38. 33.   150   Hondeborg, Frans 1959 M45 8 Drentse Aa 1:52:02 h  
39.   6. 129   Leppers, Geraldien 1968 V40 4 Groningen Atletiek 1:52:16 h  
40. 34.   194   Valkema, Wiebe 1943 M65 1   1:53:19 h  
41.   7. 126   Doesburg, Rita 1966 V40 5 AVV Eibergen 1:53:22 h  
42. 35.   159   Olthof, Klaas 1958 M50 4 Artemis 1:54:12 h  
43. 36.   160   Schipper, Sjaak 1948 M60 1 ATC '75 1:55:22 h  
43. 36.   163   Smit, Harry 1958 M50 5   1:55:22 h  
45. 38.   175   Rolfes, Konni 1968 M40 9 SV Germania Twist 1:56:25 h  
46. 39.   173   Werkman, Ebel 1946 M60 2 Artemis 1:56:57 h  
47. 40.   145   Scheuneman, Frans 1951 M55 6 SV Friesland 1:57:14 h  
48. 41.   171   Venhuis, Jan 1937 M70 1   1:57:22 h  
49. 42.   172   Aalders, Hans 1963 M45 9   2:01:46 h  
50. 43.   146   Schanssema, Toli 1946 M60 3 SV Friesland 2:03:21 h  
51.   8. 131   Leertouwer-Serrao, Treza 1956 V50 1 Groningen Atletiek 2:09:51 h  
52. 44.   149   Ernens, Gerard 1940 M65 2   2:10:05 h  
53.   9. 127   Sloterwijk-Peters, Aisah 1953 V55 1 Groningen Atletiek 2:10:25 h  
54. 45.   156   Geertsma, Egbert 1961 M45 10   2:11:29 h  
55. 46.   179   Scholtens, Rinus 1943 M65 3   2:11:46 h  
56. 47.   154   Bolhuis, Stephan 1980 MSen 9 Leensweb.nl 2:12:27 h  
57. 48.   169   Penny, Guy 1967 M40 10   2:17:37 h  
58.   10. 121   Schipper, Anna 1986 VSen 2 Groningen Atletiek 2:24:46 h